Chocolate forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходСнимки

 

 Сподели какво сънува :D

Go down 
+4
RoLyY
Шоти
Джедая
luda_s_pijama
8 posters
АвторСъобщение
luda_s_pijama
Редовен
Редовен
luda_s_pijama


Брой мнения : 454
Registration date : 01.12.2008

Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:21 pm

Аз сънувам всякакви откачени неща. Като например тая нощ сънувах че някой ми е пратил по пощата хиляди малки снимки от онея за документите на всичките ми приятели. Мога да ви разкажа много откачени сънища, но оставете ме мен. Разкажете вие вашите страшни, забавни, ненормални или тъжни сънища.
:а: :а: :а:
Върнете се в началото Go down
Джедая
Фен
Фен
Джедая


Брой мнения : 1745
Age : 31
Registration date : 01.12.2008

Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:39 pm

преди няколко вечери... сънувах, че бях с някакво момиче, по дяволите, лицето й беше замъглено, ноо... бяхме гаджета и на сън бях щастлив... кога ли ше се видя на живо с момиче и щастлив, истински щастлив?
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/DaDjaq
Шоти
Редовен
Редовен
Шоти


Брой мнения : 443
Age : 35
Местожителство : София,Студентски Град,14 блок,7 етаж,712 стая
Registration date : 02.12.2008

Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 12:20 pm

мале такива откачени сънища сънувам,че думи нямам Laugh
хаха например тоя беше отдавна,сигурно преди 2-3 години,обаче ...
значи качили сме се 4 човека в една светло-зелена Застава с 4 врати :D и ще пътуваме от България за Америка хаха та тръгнали сме,карам,карам,точно излизаме от града и вече сме се озовали в Америка,не знам как е станало :) та няма значение.Карам аз из някаква пустиня хаха и изведнъж бензиностанция на пътя,та излизаме от колата и на бензиностанцията работят негри,ама от тея негри-рапъри,със полупаднали дънки и такива .. абе негри ... зарежда единия,аз влизам вътре да видя какво има и решавам да си купя филм - "Годзила" (не какво да е :D) обаче си го купувам не на видео касета,а на такава - аудио, от касетофоните.Тоя номер не знам как стана lol! .Та както и да е,купувам я аз и те ми дават подарък - носна кърпичка,не такава хартиена,а от плат ROFL
така и не разбвах смисъла на тоя сън - застава,америка,пустиня,негри-рапъри,годзила,носна кърпичка :D
Върнете се в началото Go down
http://t.d.k.mybrute.com
RoLyY
Зарибен
Зарибен
RoLyY


Брой мнения : 864
Age : 32
Registration date : 07.12.2008

Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 5:28 pm

Lauhg ..Само да ви кажа мн е страшно да те гони юрган по поляна...или такъв пинчер-чак вече имам страх от такива кучета.. stfu
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/EmiNem_GiRla
Epena
Редовен
Редовен
Epena


Брой мнения : 328
Местожителство : "BELANA" TOWN
Registration date : 12.12.2008

Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 8:59 pm

наскоро сънувах , че един кон ме оповръща цялата о.О
Върнете се в началото Go down
Chris
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1246
Age : 33
Местожителство : Zombie Town
Registration date : 01.12.2008

Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitimeВто Яну 13, 2009 8:20 am

Сънувах, че търсим една хижа с една приятелка и по пътя срещаме сямо някви изроди :| беше много страшно и накрая някми бебета с изроски глави ни почмогнаха,макар и бебета някви ни говореха и бяха с огромни очи :| и едното както уж не можеше да ни помогне,като го фраснах в стената накара една книга да заработи като радио o_O и да открием мястото

WTF
Върнете се в началото Go down
Mr. Bushido
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 96
Age : 81
Registration date : 27.02.2009

Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitimeСъб Мар 28, 2009 4:52 pm

Мм... Не сте достойни за да знаете какво сънува възвишената ми личност!
Върнете се в началото Go down
aleks_7berbatov9_cena
Фен
Фен
aleks_7berbatov9_cena


Брой мнения : 2505
Age : 32
Registration date : 02.12.2008

Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitimeЧет Апр 02, 2009 9:50 pm

снощи санувах много странен сън .... начи както си върва за даскало спира една кола пре мене свалят прозореца земат пистолети аз ги виждам почвам да бягам те почнаха да стрелят те стрелят аз бягам .. по едно време почнах да се катеря по на хората покривите изведнъж се появиха некви хиликоптери и те почнаха да стерелят хванаха ме и единия вика '' Първо Априлска шега ''

crazy да им иам шегите .. типична Английска шега huh
Върнете се в началото Go down
RoLyY
Зарибен
Зарибен
RoLyY


Брой мнения : 864
Age : 32
Registration date : 07.12.2008

Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitimeПон Юни 29, 2009 7:20 am

че вуйчо ми си е купил хеликоптер и ме е разкарвал ама съм го ядосала и той ме е изхвърлил от хеликоптера и съм се закачила на некви кабели и съм си висяла там и си говорех с 1 птичка! dance dance
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/EmiNem_GiRla
Sponsored content





Сподели какво сънува :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели какво сънува :D   Сподели какво сънува :D I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сподели какво сънува :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Chocolate forum :: За форума :: Новости, въпроси, предложения-
Идете на: