Chocolate forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходСнимки

 

 Споделяте ли с родителите си?

Go down 
+7
Chris
g4n
Elmo
Джедая
vanin4etyYy
lonesome
megityy92
11 posters
АвторСъобщение
megityy92
Администратор
Администратор
megityy92


Брой мнения : 1031
Местожителство : Бургас
Registration date : 29.08.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 8:01 am

Всички знаем, че родителите уж трява да са ни най-близките хора, но всъщност в повечето случаи не е така... Какво мислите вие? Споделяте ли всичко с родителите си, има ли неща, които никога не бихте им казали и неща, които бихте споделили само с тях?
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/megityy92
lonesome
Редовен
Редовен
lonesome


Брой мнения : 462
Age : 32
Registration date : 18.12.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 10:51 am

С баща ми не успяваме да общуваме и да засегнем някакви теми, различни от общите приказки. С мама си казвам почти всичко. Спестявам и някои елементарни неща, които са маловажни, но биха ме злепоставили в очите и. Като например как едно момче ме изведе и вместо на кафе ме заведе на полето за да правим нещо си..
Върнете се в началото Go down
vanin4etyYy
Администратор
Администратор
vanin4etyYy


Брой мнения : 705
Age : 31
Registration date : 29.08.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:12 pm

ами да, може да се каже, че споделям някои неща.... но майка ми ме е разочаровала доста пъти, когато и поверя някоя моя тайна, затова вече и нямам доверие
Върнете се в началото Go down
Джедая
Фен
Фен
Джедая


Брой мнения : 1745
Age : 31
Registration date : 01.12.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:59 pm

мм преди повече, сега съм потаен ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/DaDjaq
Elmo
Ентусиаст
Ентусиаст
Elmo


Брой мнения : 288
Registration date : 03.12.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 8:20 pm

С наще не споделям почти нищо. Има 2-ма човека с които мога да споделям разни неща - приятелката ми и приятелката на баща ми.
Върнете се в началото Go down
g4n
Новобранец
Новобранец
g4n


Брой мнения : 66
Registration date : 06.01.2009

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 2:05 pm

Наще са разделени... Постоянно се карат за това-онова.. Е , как да споделям с тях?
Върнете се в началото Go down
Chris
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1246
Age : 33
Местожителство : Zombie Town
Registration date : 01.12.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 9:36 am

Спестявам си от доста време насам споделянето, с който и да е.
Върнете се в началото Go down
Epena
Редовен
Редовен
Epena


Брой мнения : 328
Местожителство : "BELANA" TOWN
Registration date : 12.12.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeНед Яну 11, 2009 9:39 am

Почти нищо не споделям. Така е по-добре.
Върнете се в началото Go down
Джедая
Фен
Фен
Джедая


Брой мнения : 1745
Age : 31
Registration date : 01.12.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 2:40 am

да е споделям - като си купя солети черпя :а: нищо, че майка ми не яде такива раоти (тестени), пък баща ми не може да ги рупа... като имам извънредна нужда от пари (било то за среща, ала бала...) им споделям и те са по-щедри, отколкото като пазя всичко потайно :а:
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/DaDjaq
aleks_7berbatov9_cena
Фен
Фен
aleks_7berbatov9_cena


Брой мнения : 2505
Age : 32
Registration date : 02.12.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeНед Фев 01, 2009 10:21 am

Джедая написа:
да е споделям - като си купя солети черпя :а: нищо, че майка ми не яде такива раоти (тестени), пък баща ми не може да ги рупа... като имам извънредна нужда от пари (било то за среща, ала бала...) им споделям и те са по-щедри, отколкото като пазя всичко потайно :а:

ммм даааа и аз съм така васко ама мойте взеха да се съмняват xD
Върнете се в началото Go down
gabsit000
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 47
Age : 32
Местожителство : Видин
Registration date : 01.09.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 10:05 pm

ПРЕДИ ВРЕМЕ...много се разбирах с баща ми..много общувахме..и т.н. но от както навлезнах в побертета... започнахме много да се караме..и винаги има едно напрежение м/у нас..и с него не споделям нищо..но с майака ми.... (не че с нея се разбирамеидеално) но понякога тя ме разпоага така...че мога да и споделя нещщо,което в момента ме мъчи или нещо от сорта...
Върнете се в началото Go down
Tona
Ентусиаст
Ентусиаст
Tona


Брой мнения : 107
Age : 32
Местожителство : В облаците
Registration date : 07.12.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeНед Мар 01, 2009 10:28 am

Джедая написа:
мм преди повече, сега съм потаен ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.karamel4e.com/impulse_tona
Джедая
Фен
Фен
Джедая


Брой мнения : 1745
Age : 31
Registration date : 01.12.2008

Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitimeПон Юни 15, 2009 6:08 am

ся съм минал само на оценки :D
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/DaDjaq
Sponsored content





Споделяте ли с родителите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Споделяте ли с родителите си?   Споделяте ли с родителите си? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Споделяте ли с родителите си?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Chocolate forum :: Fun Zone :: Реалният свят-
Идете на: