Chocolate forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходСнимки

 

 Първа среща

Go down 
+4
PerpeTo MobiLe
leoparda93sl
dqvolica
Chris
8 posters
АвторСъобщение
Chris
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1246
Age : 33
Местожителство : Zombie Town
Registration date : 01.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeПон Дек 01, 2008 5:54 pm

Е разкажете за някоя първа среща.
Как си я представяхте и сбъднаха ли се представите ви?
Върнете се в началото Go down
dqvolica
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 87
Registration date : 02.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 9:51 pm

Тъпо тъпо и пак тъпо .... само говорене ли говорене.....
Върнете се в началото Go down
Chris
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1246
Age : 33
Местожителство : Zombie Town
Registration date : 01.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeСря Дек 03, 2008 12:09 pm

dqvolica написа:
Тъпо тъпо и пак тъпо .... само говорене ли говорене.....

Laugh Laugh а ти какво икаш да правиш на първа среща :а:
Върнете се в началото Go down
dqvolica
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 87
Registration date : 02.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeСря Дек 03, 2008 7:02 pm

Chris написа:
dqvolica написа:
Тъпо тъпо и пак тъпо .... само говорене ли говорене.....

Laugh Laugh а ти какво икаш да правиш на първа среща :а:
е да ама то беше от сорта "седиш в даскало и си приказвате" :а: аз не го броя ... среща ще го броя като е нещо по-специално <3
Върнете се в началото Go down
leoparda93sl
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 2
Registration date : 04.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 2:09 pm

dqvolica написа:
Тъпо тъпо и пак тъпо .... само говорене ли говорене.....

Я кажи кой е най-умният във форума. Laugh
Върнете се в началото Go down
PerpeTo MobiLe
Зарибен
Зарибен



Брой мнения : 775
Registration date : 01.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 6:31 pm

leoparda93sl написа:
dqvolica написа:
Тъпо тъпо и пак тъпо .... само говорене ли говорене.....

Я кажи кой е най-умният във форума. Laugh



мноо ясно , че аз.
Върнете се в началото Go down
НаТаЛиЯ_СтРеЙгНаРд
Новобранец
Новобранец
НаТаЛиЯ_СтРеЙгНаРд


Брой мнения : 72
Местожителство : Варна
Registration date : 05.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 6:47 pm

Ами канеше ме един приятел от училище...та още сме приятели с него...макар вече да не съм то това училище.
Върнете се в началото Go down
http://djidji.19.forumer.com
dqvolica
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 87
Registration date : 02.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeПет Дек 05, 2008 7:23 pm

leoparda93sl написа:
dqvolica написа:
Тъпо тъпо и пак тъпо .... само говорене ли говорене.....

Я кажи кой е най-умният във форума. Laugh
Laugh това е друга тема ,не е за тук Laugh иначе си ти Laugh
Върнете се в началото Go down
Bluestar
Пристрастен
Пристрастен
Bluestar


Брой мнения : 1471
Age : 35
Местожителство : Варна
Registration date : 04.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeНед Яну 04, 2009 6:55 pm

Ще разкажа за най-жадуваната и в последствие се превърна в най-смешната среща!

Беше малко преди Коледа патувах с Етапа спомням си , че с момичето тогава си чатехме до сутринта...аз си качих stuart little на телефона да гледам в рейса 2-3 часа толкова май бяха с автобус от Търново до Варна не си спомням вече...та качих си го сложих си аз слушалките и....съм заспал....и така минало времето събудих се вече във Варна (беше зима бях по един анурак(по варненски) за което много ми се караха , че не съм се облякал...тя ме чакаше още от прозорчето я видях мръзнеше на онзи студ с едни бели ботушки и бяло яке с пух само русолявата й косичка виждах нищо друго не беше от значение беше кръстосала ръце слязох аз нямах багаж всичко оттам си го купувах тъкмо се бях върнал от Испания и веднага отидох зимата във Варна таааа затича се тя към мен аз тръгнах с горда крачка и преди да я прегърна бях по гръб беше заледено много се смяха после се прегърнахме тя се разрева ( не обичам тия сцени) , но все пак да ме чака 4 месеца за да ме прегърне тааааа стояхме така 5 минути на студа....като ме Hug забравих за кучия студ навън после пазарувахме ядохме KFC и накрая коледа сам...защото нямаше възможност да бъде с мен заради семейството си..иначе пък предварително си бяхме напазарували от Пикадили и много се бяхме изпокарали на касата...(детски истории) искаше да си поделим покупките тя да плати и аз да плаща аз исках само аз да платя и тъй като тя обичаше много тоблерон я накарах само да си плати тоблерона и това е....е после изядохме всичко , но тъпото беше , че Коледа не бях с нея....това е една среща и случка , която няма да забравя никога!
Върнете се в началото Go down
http://www.loftebebo.com
lonesome
Редовен
Редовен
lonesome


Брой мнения : 462
Age : 32
Registration date : 18.12.2008

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeНед Яну 04, 2009 11:46 pm

Аз бях разказала в темата за първата целувка, но Перпето Мобиле ми се скара и аз го изтрих набързо, но понеже ми е едно уютничко и приказливо сега, та пак ще си го напиша. Smilee Беше лято и ние от много време се уговаряхме най - накрая да се видим. Аз обаче така и не набрах смелост да отида сама и завлякох най - близките си приятели (които по онова време бяха двойка). Те седнаха в кафето, а аз отидох да го забера. Бяхме се хванали на бас, че няма да му харесам и уговорката беше ако го харесам да го целуна по врата, а ако той ме хареса да си ме целуне както му е реда, нали е мъж все пак. Lauhg По пътя към кафето той ме заяде: "Абе, да помниш ти за какво се хванахме на бас, че аз забравих сега точно", а аз: "Ааа, не, не помня такова нещо". Отидохме до кафето, седнахме, въртяхме общи приказки, разглеждах му телефона, обсъждах му татуировката, смяхме се. А той постоянно ми зяпаше деколтето. Lauhg Изведнъж, докато приятелите ми се бяха награбили, а той пак ме ядеше за баса аз се доближих и го целунах. А той просто каза: "Ясно, значи няма губещи", което аз не схванах и продължих леко изнервена да си чакам потвърждението, че нещо ще има. Поговорихме още, обсъдихме го с приятелите ми докато беше до тоалетната, получих одобрението и след малко стана време да го изпратя до уличката да си хване такси. Като слизахме по стълбите ме хвана за ръка, а аз си помислих: "Копеле гадно, няма ли да ме целуваш вече". Бях толкова хлътнала, исках си потвърждението. Lauhg Излязохме от заведението, хванати за ръце, а аз си мислех, че той ще си тръгне без да ми каже/покаже какво мисли. По пътя трябваше да прекосим една мъничка пресечка и точно когато сигнахме до бордюра той се спря, но аз бях набрала и не забелязах. Увиснах на ръката му и се обърнах и той тогава ме прегърна и ме целуна. Беше едновременно адски странно и неловко, но също така и много приятно. После аз загубих и ума и дума и го качих в таксито без да го попитам кога пак ще се видим или да го целуна за довиждане. Въпреки че нещата се развиха зле и повече не се видяхме ми остана много силен и вълнуващ спомен.
Върнете се в началото Go down
DeViL-MaN
Ентусиаст
Ентусиаст
DeViL-MaN


Брой мнения : 119
Registration date : 02.01.2009

Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitimeНед Яну 25, 2009 4:17 pm

а надя направо ме разби bow мн готино при тебе се е получило ....

при мене .... Амиии първо да уточня бяхме (и сега сме по стечение на обстоятелствата) от един клас .... и тя мн ме харесваше ... ама аз нея не особенно ... (та нали щеше да ми е първото гадже прежалих са) ... и тя един ден ми каза на даскало така ,така обесни ми се в любов , аз стоях като вцепенен (не вярвах) свършихме часовете и след даскало, тидохме на едни пейки та там тя ми предложи . аз деам вече ми беше бая смешно .... се пак момиче да ти предложи ... та казах и ами ще си помисля ( лиготията беше пълна) и на следващия ден и казах да ... та пак след даскало отидохме в детския кът ... и седнахме там на едни пейки .... аз са прая на ударен тя иска да ме целуне ама аз се сменям темата лигавя са както обикновенно( тъй като не знаех какво да правя а в това съм най-добър) и накрая тя си изпоси целуфката .... и след това ми каза че съм се целувал страхотно за разлика от бившото си гадже с което скъса заради мен .... (поне това бяха нейните думи) та не спряхме да се мляскаме една камара време , защото просто не знаехме за кафо да си говорим
ОБЩО ВЗЕТО МЕ Е СРАМ wasntme ха сега смейте се
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първа среща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа среща   Първа среща I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първа среща
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Chocolate forum :: Private ^^ :: Любов-
Идете на: