Chocolate forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходСнимки

 

 10 неща който мразя у теб

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
luda_s_pijama
Редовен
Редовен
luda_s_pijama


Брой мнения : 454
Registration date : 01.12.2008

10 неща който мразя у теб Empty
ПисанеЗаглавие: 10 неща който мразя у теб   10 неща който мразя у теб I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:15 pm

Днес гледах филмчето и се вдъхнових.
Кажете 10-те неща който мразите в половинката си, било то настояща, минала или бъдеща Smilee
Върнете се в началото Go down
lonesome
Редовен
Редовен
lonesome


Брой мнения : 462
Age : 32
Registration date : 18.12.2008

10 неща който мразя у теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща който мразя у теб   10 неща който мразя у теб I_icon_minitimeПет Яну 09, 2009 4:55 pm

Мразя:
1) това, че шибаните ти игри са по - важни от мен
2) това, че тъпите ти приятелки с лекота печелят вниманието ти, а аз се молех за него и пак не го получавах
3) никога не се интересуваше от това, че си ме наранил (или си ми скапал рожденния ден), казваше просто: "ти си си виновна" и се изнасяше като пръдня из гащи
4) обаче за сметка на това аз нямах право да си изпускам нервите и когато не се стърпявах скъпо си плащах и ти се молех и извинявах с дни, докато ме приемеш обратно
5) дори не криеше, че мразиш приятелите ми, дори говореше срещу тях
6) винаги ме подценяваше и изтъкваше в какво гъзарско училище си и колко много знаеш
7) винаги като те молех за услуга се правеше на 3 и половина и вечно не можеше
8) винаги се изсираше върху малките романтични моменти, които исках да създам за теб
9) изобщо не приемаше, че и аз мога да имам мнение по въпроса
10) и на последно място мразя това, че дори и след като скъсахме продължаваш да се държиш зле с мен.
Върнете се в началото Go down
BaShFuL
Новобранец
Новобранец
BaShFuL


Брой мнения : 73
Age : 31
Местожителство : sofiq
Registration date : 01.09.2008

10 неща който мразя у теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща който мразя у теб   10 неща който мразя у теб I_icon_minitimeНед Фев 15, 2009 3:29 pm

хаха Райче спомням си, че в импулс и аз бях пуснала такава тема и никой не схвана идеята... 10 неща който мразя у теб Suspect 10 неща който мразя у теб Suspect
в момента съм щастлива от половинката си и няма неща които да мразя у него... а за минали и бъдещи въопще не мога и не искам да мисля... сега важен е само той 10 неща който мразя у теб Icon_sunny
sunny
Върнете се в началото Go down
Tona
Ентусиаст
Ентусиаст
Tona


Брой мнения : 107
Age : 32
Местожителство : В облаците
Registration date : 07.12.2008

10 неща който мразя у теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща който мразя у теб   10 неща който мразя у теб I_icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 8:10 pm

BaShFuL написа:

в момента съм щастлива от половинката си и няма неща които да мразя у него... а за минали и бъдещи въопще не мога и не искам да мисля... сега важен е само той 10 неща който мразя у теб Icon_sunny
sunny

Heart
Върнете се в началото Go down
http://www.karamel4e.com/impulse_tona
Mr. Bushido
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 96
Age : 81
Registration date : 27.02.2009

10 неща който мразя у теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща който мразя у теб   10 неща който мразя у теб I_icon_minitimeСря Апр 29, 2009 2:59 pm

Коя половинка? Дясната или лявата? Много относително зададен въпрос... -_-
А как да не харесвам нещо само в едната половина? Че те и двете, представете си, са еднакви! :-|
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10 неща който мразя у теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща който мразя у теб   10 неща който мразя у теб I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
10 неща който мразя у теб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Chocolate forum :: Private ^^ :: Любов-
Идете на: