Chocolate forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходСнимки

 

 Къде започна всичко?

Go down 
+2
aleks_7berbatov9_cena
vanin4etyYy
6 posters
АвторСъобщение
vanin4etyYy
Администратор
Администратор
vanin4etyYy


Брой мнения : 705
Age : 31
Registration date : 29.08.2008

Къде започна всичко? Empty
ПисанеЗаглавие: Къде започна всичко?   Къде започна всичко? I_icon_minitimeНед Авг 31, 2008 11:59 am

Тъй като началото на една връзка е винаги красиво и вълнуващо искам да попитам тези от вас които си имат приятел/приятелка :)
Кога и къде поставихте началото на вашия любовен романс :))) Разкажете за случките около запознаването ви, първата среща и всичко свързано със самото зараждане на връзката ... :heart:

П.П. тези, които в момента не са във връзка , ако пожелаят могат да разкажат за предишната или за тази,която е имала най-вълнуващо начало :)
Върнете се в началото Go down
aleks_7berbatov9_cena
Фен
Фен
aleks_7berbatov9_cena


Брой мнения : 2505
Age : 32
Registration date : 02.12.2008

Къде започна всичко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде започна всичко?   Къде започна всичко? I_icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 6:35 pm

сичко започна в самолета ко ще ви са верва тая дет 5 месеца бех баси запознахмесе в самолета О.о седяхме един до друг аз я помолих дали мога да седна до джама xD и кат е погледнах едно такоа и горката ми отстъпи и после се заговорихме и тека

ко да ви кажа оказаса пълна откачалка lol!
Върнете се в началото Go down
Джедая
Фен
Фен
Джедая


Брой мнения : 1745
Age : 31
Registration date : 01.12.2008

Къде започна всичко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде започна всичко?   Къде започна всичко? I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 12:29 am

с последната се запознахме супер случайно... начи аз си седях у къщи целия ден и вечерта ми пише няква и вика "ае аз бях момичето, дето бягаше до тебе" и аз нали "ае аз не съм мърдал никъде, тука се филмираш" и тя "абе как бее, ти беше там, ала бала" ии се запознахме нали иии всичко се провали :D тя искаше да ставам emo ахах аа аз не щях... и смятай, още по-интересен край на връзката... супер зле ко да ви казвам...
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/DaDjaq
Chris
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1246
Age : 33
Местожителство : Zombie Town
Registration date : 01.12.2008

Къде започна всичко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде започна всичко?   Къде започна всичко? I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:37 am

Ммм с последното момче се запознахме на 30 декември на концерт на Уикеда music Беше забавно,защото аз направих първата крачка и му взех номера,ест в последствие всичко това излезе безсмислено huh
Върнете се в началото Go down
PerpeTo MobiLe
Зарибен
Зарибен



Брой мнения : 775
Registration date : 01.12.2008

Къде започна всичко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде започна всичко?   Къде започна всичко? I_icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:55 am

Всичко започна ейй така...
Започнах с предястието.. Ах превъзходна супа топчета..
Продължих със най-сочните пържоли на скара.. Като прибавихме и кюфтеатата също на скара , заедно с червеното вино.. Стана като в приказка.
За десерт имаше шоколадова торта , която беше като божие творение... Ахх..!

Накрая кът са надумкахме сички ашлаци как си треее направииме на бърже шопската салата , сипааме рикииката и ЧАКАЙ ДА ВИДИШ ТИ!

А за гадже.. хм последната кучка , до колкото си спомням , е от даскалото .. 11 клас... Та черпи ме хамббургер на два пъти в лавкята и аз сметнах за добре да тргна с тъпата кофа , че да ям на аванта.. И така беше.. Ядях на аванта ^__^ xD
Върнете се в началото Go down
gabsit000
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 47
Age : 32
Местожителство : Видин
Registration date : 01.09.2008

Къде започна всичко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде започна всичко?   Къде започна всичко? I_icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 7:37 pm

начи последната ми връзка....първо ..нали го видях на първия учебен ден.. харесах си го от пръв погледд ... след това се засичахме по града много..и той ми писа ЛС в импулс .. след това се запознахме даскало.. говорихме си.. той вечер идваше пред моя блок..аз пред неговия ..до знаатния 3 октомври когато се хванахме...не ходехме много но пък дните които бяхме заедно..ни беше яко..поне на мене... и тва е общо взето.. :D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къде започна всичко? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде започна всичко?   Къде започна всичко? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къде започна всичко?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Chocolate forum :: Private ^^ :: Любов-
Идете на: