Chocolate forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходСнимки

 

 Приятелска ревност?!

Go down 
+6
BaShFuL
luda_s_pijama
Chris
Dream_hustleR
gabsit000
vanin4etyYy
10 posters
АвторСъобщение
vanin4etyYy
Администратор
Администратор
vanin4etyYy


Брой мнения : 705
Age : 31
Registration date : 29.08.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeНед Авг 31, 2008 11:52 am

Съществува ли тя? Изпитвали ли сте я някога и защо? :o Question
Върнете се в началото Go down
gabsit000
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 47
Age : 32
Местожителство : Видин
Registration date : 01.09.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 10:22 am

ми да..на кой не се е случвало...да завиждаш на прителката ти че се е хванала с някой сладур...но моето завиждане не е било умишлено просту моментно... wink
Върнете се в началото Go down
Dream_hustleR
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 5
Registration date : 01.09.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 12:44 pm

м да много пъти но с никва цел но същто и се радвам за тях
Върнете се в началото Go down
Chris
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1246
Age : 33
Местожителство : Zombie Town
Registration date : 01.12.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 4:00 pm

lol моята приятелска ревност в никакъв случай не би била свързана с това да съм така да кажем недоволна,макар че е твърде силна думата в случая от връзката на приятелката ми с определено момче.По-скоро ревността ми ще е от това че ще ми обръща по-малко внимание.
Върнете се в началото Go down
luda_s_pijama
Редовен
Редовен
luda_s_pijama


Брой мнения : 454
Registration date : 01.12.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 7:30 pm

от нашия клас сме три дето се водим заедно и понеже аз не пуша пък те пушат и много се дразня като отидат да пушат а мен не ме викат Smilee Smilee Smilee Smilee Smilee
Върнете се в началото Go down
BaShFuL
Новобранец
Новобранец
BaShFuL


Брой мнения : 73
Age : 31
Местожителство : sofiq
Registration date : 01.09.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeВто Дек 09, 2008 7:45 pm

ами при мене я имаа към всички мои фр..дали са момчета или момичета.. много ги ревнуам.. но ревнувам хората на които държаа истински и са ми много близки.. такива към които чувствам безразличие ( просто са ми познати ) не изпитвам.. по точно не ми пука за тях.. квоото искат да правят не ми прави впечатление... Както каза Крис дразня се от това че ми обръщат ( момичетата от приятелите ми) по малко внимание ии даже с най - близката ми вече се виждаме много рядко,само в даскалото да бъда по точна.. а преди бяхме по цял ден заедно...
Върнете се в началото Go down
Джедая
Фен
Фен
Джедая


Брой мнения : 1745
Age : 31
Registration date : 01.12.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeВто Дек 09, 2008 8:44 pm

хубаво е да запознаеш приятелите си с половинката ти и после да ги питаш за мнение... ако е положително - хубаво, не си сляп ^_^ ако не я харесат - още по-хубаво - няма конкуренция :а:
аз не съм изпитвал такава ревност... въобще аз се чудя ревност изпитвам ли... о.О приятелите ми са си хванали момиче... аз не им се меся... щом приятелите ми са щастливи... значи е мнооого дууре... щото измислят кви ли не простотии като са щастливи ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/DaDjaq
PerpeTo MobiLe
Зарибен
Зарибен



Брой мнения : 775
Registration date : 01.12.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeСря Дек 10, 2008 7:34 am

хохо , дебилите и кухилейките да завиждат , кът не могат да праат друго. :whistle:
Върнете се в началото Go down
chefan
Ентусиаст
Ентусиаст
chefan


Брой мнения : 193
Age : 28
Registration date : 08.12.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeСря Дек 10, 2008 6:34 pm

Suspect ИЗПИТВАЛ СЪМ Я малко е гадно имам двама приятели дет са малко глупави и момиче за тях значи извънземно Suspect fight
Върнете се в началото Go down
magincee
Новобранец
Новобранец
magincee


Брой мнения : 51
Age : 30
Местожителство : Варна ;p
Registration date : 04.12.2008

Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitimeПет Дек 12, 2008 1:23 pm

Да , изпитвала съм я и ще я изпитвам , просто с годините се научих да я прикривам. Тя е в мой ущърб. scratch
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приятелска ревност?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелска ревност?!   Приятелска ревност?! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приятелска ревност?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Chocolate forum :: Private ^^ :: Любов-
Идете на: