Chocolate forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходСнимки

 

 За връзката между....

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
sNaChLeSs
Новобранец
Новобранец
sNaChLeSs


Брой мнения : 93
Age : 31
Местожителство : Elm street
Registration date : 04.12.2008

За връзката между.... Empty
ПисанеЗаглавие: За връзката между....   За връзката между.... I_icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 2:54 pm

Какво мислите за връзката между момче и по-голямо момиче?При момичетата може би е нормално да ходят с по-голямо момче...Поне така е на мода в моето даскало - 9-10 клас ходят с 18-20 годишни :| ....А за моя въпрос може би се досетихте защо питам...Момичето което харесвам е 1 година по-голямо от мене и не знам как да и го кажа....Защото може просто да ми се изсмее и после да не мога да я погледна от срам... :|
Върнете се в началото Go down
IzKuFeLiQqQqQ
Пристрастен
Пристрастен
IzKuFeLiQqQqQ


Брой мнения : 1208
Age : 29
Местожителство : горе горе горе на черешата xD
Registration date : 01.12.2008

За връзката между.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За връзката между....   За връзката между.... I_icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 3:02 pm

нз незнам може ако се харесват и обичат и да знаиш знам една 13год ходи с един 19 год Laugh Laugh ROFL ROFL
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/IzKuFeLiQqQqQ
Chris
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1246
Age : 33
Местожителство : Zombie Town
Registration date : 01.12.2008

За връзката между.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За връзката между....   За връзката между.... I_icon_minitimeЧет Дек 04, 2008 3:32 pm

Щом е само една година разликата не е чак такъв проблем според мен.
Иначе и аз не знам защо,но трудно приемам подобен тип връзки,но пак казвам 1 година не е много - пробвай се, пък каквото стане.
Върнете се в началото Go down
RoLyY
Зарибен
Зарибен
RoLyY


Брой мнения : 864
Age : 32
Registration date : 07.12.2008

За връзката между.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За връзката между....   За връзката между.... I_icon_minitimeПон Дек 08, 2008 2:04 pm

Абе няма мода не мода..кота се аресват младите да се взимат :а: независимо дали момичето или момчето е по-малко..
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/EmiNem_GiRla
Джедая
Фен
Фен
Джедая


Брой мнения : 1745
Age : 31
Registration date : 01.12.2008

За връзката между.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За връзката между....   За връзката между.... I_icon_minitimeПон Дек 08, 2008 2:44 pm

по принцип момичетата харесват по-големи момчета, щото са по-отговорни... и същите не вярват, че из целия дроп има и нормални, сериозни момчета... затова е прието момиче да ходи с по-голям - щото му е по-голям... ъъ за акъла става въпрос :а: пробвай, от опит глава не боли, ако ти се изсмее е кучка scratch
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/DaDjaq
Sponsored content





За връзката между.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За връзката между....   За връзката между.... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За връзката между....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Chocolate forum :: Private ^^ :: Любов-
Идете на: